iPhone İçin En İyi Ücretsiz VPN Önerisi

iPhone kullanıcıları için tamamen ücretsiz ve bence en iyi VPN uygulamasını paylaşmak istedim. Yaklaşık 1 yıldır sorunsuz bir şekilde kullandığım bu uygulama ile sizde internete getirilen sınırlamalara takılmadan, rahatlıkla dileğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Bu uygulamayı paylaşmak aklıma nerden geldi? Bu VPN uygulamasını bulmadan önce birçok platformda herkes kendince bir uygulama önermiş. Bu önerilen uygulamaların hepsi olmasa da neredeyse %90’ı satın alma gerektiriyor. Yani ücretsiz olan kısım sadece uygulamanın indirilmesi. Aşağıda detaylı olarak bahsedeceğim uygulamada kesinlikle uygulama içi falan hiçbir şekilde ücret ödemiyorsunuz. Üstelik kullanımı da hayli basit.

iPhone İçin 2020’nin En İyi Ücretsiz VPN Uygulaması: VPN-Super Unlimited Proxy

Ücretsiz bir şekilde indirip, ekstradan hiçbir ücret kullanabileceğiniz bu VPN uygulamasının adı VPN Super Unlimited Proxy. Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz olduğu gibi üyelik, kayıt gibi dolaylı yollardan bilgilerinizin istendiği işlemlerde gerekmiyor. Sınırsız bir şekilde sınırsız bant genişliğinde rahatça kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan bu VPN uygulamasının boyutu ise sadece 34 MB. iOS 9.0 veya üst sürümlerdeki iPhone, iPad ve iPod Touch ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

VPN-Super Unlimited Proxy Nasıl Kullanılır?

Apple Store mağazasından uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı açınız. Açtıktan sonra eğer reklam çıkarsa ki çoğunlukla çıkar reklamı kapatın. Ekranın tam ortasında yer alan On/Off simgesine dokunarak uygulamayı çalıştırın. Sizin yapmanız gereken sadece bu kadar. Biraz bekledikten sonra uygulama en hızlı sunucuya bağlanacak, ekranın üst kısmında VPN yazısı çıkacaktır. Zaten ekranda da “bağlandı” yazısını göreceksiniz. Daha sonra uygulamadan çıkarak, istediğiniz siteye özgürce girip çıkabilirsiniz. Telefonun kendi ağ ayarlarıyla falan hiçbir oynama yapmaz. VPN’i kapatmak istediğiniz de yine uygulamaya, başlattığımız yerden kapatıyoruz. Tüm yapacağımız işlemler bu kadar. Uygulamanın kullanımına ait görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.

En Yüksek Puanlı Ücretsiz Premium VPN
2020 Yılının En İyi ve En Hızlı Ücretsiz Vpn uygulaması

Ayrıca uygulama içinden internet hızınızı da ölçebilirsiniz. Bu uygulamayı sizinle paylaşmamın temel amacı uzun süredir kullanıp çok memnun kalmamdır. İnternette bu konuyla alakalı oldukça fazla kirli bilgi söz konusu. Çoğu uygulama hem ücretsiz olmuyor hemde üyelik istiyor. İnşallah bir faydam dokunmuştur. Sizinde önerdiğiniz Ücretsiz VPN uygulamaları varsa aşağıdan yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Tartışmaya katılın