Hakkımda

Kısaca Ben Kimim

Merhabalar efenim. Size kendimden öyle doğduğum yıllara falan çok girmeden kısaca bahsedeyim. Ortaokul yıllarımın sonuna doğru tr gg uzantılı ücretsiz bloglarla başlayan blog serüvenim şimdide Bolkafein’le devam ediyor. Bu süreçte liseyi, üniversiteyi bitirdim, askerliğimi yaptım. Sanırım geriye iş, eş ve çocuk kaldı. Kendi özel hayatımdan çok bahsetmeyi sevmediğimden bu konuda daha fazla bir şeyler anlatmaya çalışmayacağım zaten pek başarılı olduğum söylenemez.

Neden Bolkafein?

Şimdi gelelim blog üzerine konuşmaya. Çok sevdiğim birkaç sitemi sattığım için resmen çocuksuz kaldım. Bu nedenle uzun zamandır çeşitli blog sitesi denemelerim oldu. Fakat hangi isimle açtıysam da bir türlü bana o şevki verecek doğru ismi bulamadım. Ben, internet sitelerimi hep çocuğum olarak görürüm. Bu yüzden evlat hissini veremeyen diğer arkadaşlarla yolumuzu ayırdık.

Şimdi geçmişinde de bir blog sitesi olan, güzel bir isme sahip olduğunu düşündüğüm, yeterince reklamı olması da üzerine kaymak olan Bolkafein.com‘u kurdum. Aslında daha bir ay öncesine kadar yeni bir alan adı almıştım ama Bolkafein’in birçok sitede tanıtımı olması beni cezbetti.

Asıl İş Şimdi Başlıyor

Ve bakalım çıktı bir yola inşallah makale yazma üşengeçliğim tutmaz da sizlere birikimlerimi, yeni heyecanlarımı, okuduklarımı okuyacaklarımı işte ne varsa anlatırım. Neyse şimdilik bu kadar, bir şey olursa aklınıza takılan buralardayız. Siz bu satırları okurken iletişim sayfam aktif olmuş olur. Bir tıkla iletişim sayfasından bana ulaşmanızı sağlayacak o iletiyi gönderebilirsiniz. Kalın sağlıcakla 🙂