Ücretsiz WordPress Blog Teması 2021

WordPress altyapısıyla kurulan siteler için binlerce çeşit tema bulunmaktadır. Ancak gerek işlevsellik bakımından gerekse arayüz bakımından beklentilerimizi karşılayacak temaların çoğu ücretlidir. Binlerce tema olduğu gibi binlerce farklı sektörde de internet sitesi bulunmaktadır. WordPress temaları da bu nedenle kategorilere ayrılmaktadır. Bizde bu yazımızda daha çok Kişisel Blog, Güncel Blog, Genel Blog tarzında web sitesine sahip olanlar için ücretsiz wordpress blog teması önerisinde bulunacağız. Aşağıda hakkında detaylı bilgi vereceğimiz tema tamamen ücretsizdir. Eğer temayı beğenir, biraz daha özellikli olsun diye beklentiyi arttırırsanız aynı temanın ücretli pro versiyonu da bulunmaktadır.

Chronus – Lightweight & Minimal Magazine Theme

WordPress kişisel blog Teması ücretsiz

Çok amaçlı ücretsiz wordpress teması olarak sunulsa da aslında bu tema için mükemmel bir blog teması diyebiliriz. Responsive tasarımı ile bilgisayardan, telefona tüm cihazlarla uyumludur. Sınırsız renk seçeneği ile temanızı dilediğiniz renkte özelleştirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere bir wordpress teması seçerken dikkat etmeniz gereken başlıca şeyler vardır. Bunlardan en önemlisi temanızın hızlı olmasıdır. Ki bu tema gerçekten temiz kod yapısıyla ziyaretçilere gerçekten hızlı geçişler sunuyor.

Tema seçiminde yine bir diğer önemli detayda tasarımdır. Sitenize gelen ziyaretçilere sade ve şık bir arayüz sunarsanız böylece ziyaretçiyi sıkmamış olursunuz. Böylelikle ziyaretçi sitenizde daha çok vakit geçirirken, aradığını da rahatlıkla bulur. Bu nedenle elinizden geldiğince karmaşıklıktan kaçınmalısınız.

Aşağıdaki bağlantıdan Chronus temasının demosuna bakabilir, dilerseniz ücretsiz bir şekilde temayı indirebilirsiniz.

[mks_button size=”large” title=”Chronus WordPress Teması” style=”squared” url=”https://themezee.com/themes/chronus/” target=”_blank” bg_color=”#dd0000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=”” nofollow=”1″]

Tartışmaya katılın