FM 2020 Altyapı Sorumlusu Önerileri

Football Manager 2020‘de altyapım sağlam olsun gerisi bir şekilde hallolur düşüncesiyle hareket edenler için altyapı sorumlusu önerilerinde bulunacağım. Genç futbolcularınızın gelişimi açısından önemli bir yere sahip olan altyapı sorumluları bi nevi kulübünde geleceği demek. İleride büyük paralara satabileceğiniz ya da kulüp müzenize katkıda bulanabilecek bir çok isim bu hocaların elinden geçiyor. O nedenle doğru seçim yapmalısınız.

Bir çok platformda bu konuda tavsiye az ve transfer etmesi zor olan isimler önerilmiş. Man City’den Jason Wilcox, Liverpool’dan Alex Inglethorpe, Real Madrid’den Alfredo Merino gibi altyapı sorumluları önermek yerine ben size takıma kazandırmanız daha kolay isimleri önerdim.

Lawson Bulmer

altyapı sorumlusu fm 2020

Lawson Bulmer, her kariyerde çıkması zor bir isim. Ekledim ama regen olarak gelmişte olabilir. Bu hocamız İngiliz olup kendisi 4-1-4-1 DOS Geniş dizilişini tercih ediyor. Dikey Tiki Taka ve Pasa dayalı oyun anlayışını benimsemiş.

Mehdi Hajji

FM 2020 Altyapı Sorumlusu

Ekledim ama bu da sadece benim kariyerimde olan regen hocalardan birisi kusura bakmayın çıkmazsa.

Anthony Mbala

FM 2020 Altyapı Hocası

Boşuna eklemiş olabileceğim isimlerden birisi daha. İnşallah sizin kariyerinizde çıkar.

Bryan Klug

Football Manager 2020 youth coach

Her FM serisinde tercih ettiğim Altyapı sorumlularından birisidir, Bryan Klug. 1960 doğumlu İngiliz hoca, dikey tiki taka, pasa dayalı 4-4-2 taktik anlayışına hakim.

Jeffrey Talan

head of youth development fm20

Hollandalı Jeffrey Talan hocamız istenildiği takdirde Asistan Menajer ve Antrenör olarakta kulüpte görev alabilir ama ilk tercihi altyapı sorumluluğu. Kendisi kariyeri boyunca Hollanda’da çalıştı. Dikey Tiki-Taka Pasa dayalı 4-1-4-1 DOS Geniş ve 4-2-3-1 Geniş taktiklerinde oynatmayı seviyor.

Theo De Jonge

FM 20 en iyi Altyapı sorumlusu

Yine dikkatsizce eklediğim isimlerden birisi bundan sonra daha dikkat ederim.

Tartışmaya katılın